Ana Sayfa » Ürünler » Diz Altı Protezleri

 

DİZ ALTI PROTEZLERİ

 
REHA' nın diz altı amputasyonlu hastaları için sunduğu protezler hastanın aktivite derecesine ve bir protezden beklentilerini karşılayabilecek çeşitliliğe sahiptir.  

Diz altı protez sistemleri, modüler, klasik ve lateral eklemli (korse-manşonlu) olarak gruplara ayrılır.Bir protez; soket, soft soket; birleştirme konstrüksüyonu ve ayak veya güdük boyu çok kısa ise lateral eklem korsesinden oluşur.

Diz altı protezlerinde soket sistemleri, KBM, PTB ve PTS adı verilen, farklı dizaynlardan oluşmaktadır.
Size en uygun sistemi protezinizi yapan teknisyen , güdük durumunuz, yaşınız, kilonuz ve aktivelerinizi belirleyerek tercih edecektir.

Protezinizi kullanırken önce güdüğünüze  güdük çorabı sonra soft soketinizi, en son olarak protezinizi giyip günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

REHA, protezi oluşturan her türlü parçanın desteğini tek kaynaktan yüksek kalitede sunmaktadır. Seçilecek protez parçaları hastaların gereksinimlerini karşılamak üzere, 4 farklı Hareketlilik Seviyesine göre belirlenir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Molla Gürani Mah. Turgut Özal Millet Cad. No: 96-B Fındıkzade-Fatih/İstanbul | Telefon: +90 212 621 55 00 | E-mail info@rehaortopedi.com