Ana Sayfa » Ürünler » Kalça Dezartükilasyon Protezleri

KALÇA DEZARTİKÜLASYON PROTEZLERİ
  
REHA' nın kalça dezartikülasyonlu hastaları için sunduğu protezler hastanın aktivite derecesine ve bir protezden beklentilerini karşılayabilecek çeşitliliğe sahiptir.
 Kalça dezartikülasyon protezleri, bir pelvik (leğen kemiği) korse yardımıyla vücuda adapte edilir. Bu korsede kalça eklemi, tercihe göre alt kısımda veya ön kısımda bulunmaktadır.Bu eklemler anatomik kalça faaliyetlerini tamamlamak amacı ile mekanik olarak üretilmiştir ve aşağıya doğru modüler aksam , diz eklemi ve ayak parçasından oluşmaktadırlar. 
Bu protez sisteminde de,diz üstünde olduğu gibi,vücut ağırlığını,insan vücudunda ağrıyı en az hisseden kısım olan tuber iskium kemiği taşır.

REHA, protezi oluşturan her türlü parçanın desteğini tek kaynaktan yüksek kalitede sunmaktadır. Seçilecek protez parçaları hastaların gereksinimlerini karşılamak üzere, 4 farklı Hareketlilik Seviyesine göre belirlenir.  

 

Molla Gürani Mah. Turgut Özal Millet Cad. No: 96-B Fındıkzade-Fatih/İstanbul | Telefon: +90 212 621 55 00 | E-mail info@rehaortopedi.com