Ana Sayfa » Hastalar İçin » Genel

REHA olarak hastalarımıza birebir ilgilenmenin önemini biliyoruz. Hastalarımızı detaylı bilgilendirerek uygulama sürecine dahil ediyoruz. Böylece hastalarımızın sunduğumuz çözümlerden maksimum verim almasını sağlıyoruz.
 
Önceliğimiz hastalarımızın tedavisine yönelik Doktorunuzun ve Fizyoterapistinizin yazmış olduğu reçete/rapor doğrultusunda gerekli tıbbi cihazların tespitidir. Hastalarımızın yaşam standartı ve günlük yaşam konforunu yine hastalarımızın isteklerinide göz önüne alıp, REHA'nın uzman ekibi tarafından tespit edilip mobilite çözümleri üretiyoruz.
 
Hasta-->Doktor-->REHA ilişkisi kurulduktan ve bütün detaylar paylaşıldıktan sonra hızlı ve etkin bir şekilde kurgulanan sistem uygulamaya geçirilir.
 
Hastalarımıza sunduğumuz sistemler ile alakalı olası problemler yada arızalarda bilgi verilmesinden itibaren en kısa sürede profesyonel çalışanlarımız tarafından müdahale edilerek problem giderilir.
 
REHA, tüm detayları öncesini ve sonrasını düşünüp planlayarak maksimum verimlilikle tamamlamaya çalışmaktadır.

Molla Gürani Mah. Turgut Özal Millet Cad. No: 96-B Fındıkzade-Fatih/İstanbul | Telefon: +90 212 621 55 00 | E-mail info@rehaortopedi.com