Ana Sayfa

FOTOĞRAFLAR - PARAPLEJİ
 
HASTANIN ÖYKÜSÜ
 
Hasta 2007 yılında Diyarbakır / Hani' de geçirmiş olduğu trafik kazası sonucunda T-5 ve T-6 vertebralarında kırık oluşmuş aynı zamanda spinal kord sinir grubuda hasar görmüş, parapleji olmuştur. REHA hastanın rahatsızlığını ve yaşam koşullarını göz önüne alarak hem tedavisinde hemde günlük yaşamında kullanabileceği çözümler üretmiştir. 
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
HASTANIN ÖYKÜSÜ
 
Hasta 2005 yılında Ağrı / Patnos' da geçirmiş olduğu trafik kazası sonucunda T-10 ve T-11 vertebralarında kırık oluşmuş aynı zamanda spinal kord sinir grubuda hasar görmüş, parapleji olmuştur. REHA hastanın rahatsızlığını ve yaşam koşullarını göz önüne alarak hem tedavisinde hemde günlük yaşamında kullanabileceği çözümler üretmiştir.
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
HASTANIN ÖYKÜSÜ
 
Hasta 2007 yılında Mardin' de geçirmiş olduğu trafik kazası sonucunda T-01 ve T-12 vertebralarında kırık oluşmuş aynı zamanda spinal kord sinir grubuda hasar görmüş, parapleji olmuştur. REHA hastanın rahatsızlığını ve yaşam koşullarını göz önüne alarak hem tedavisinde hemde günlük yaşamında kullanabileceği çözümler üretmiştir.
 
 
 
 
 

 

Molla Gürani Mah. Turgut Özal Millet Cad. No: 96-B Fındıkzade-Fatih/İstanbul | Telefon: +90 212 621 55 00 | E-mail info@rehaortopedi.com