Ana Sayfa » Hakkımızda » Geçmiş  


REHA Protez Ortez Rehabilitasyon Kliniği, 1997 yılından günümüze Ortetist &  Protetist Mehmet Zeki ÇULCU yönetiminde Medikal Sağlık Ürünleri sektöründe hizmet vermektedir.

Sektöründeki çalışmalarıyla ve kazandırdıklarıyla her zaman lider bir firma olan REHA, TÜRKİYE' de SiliconHouse laboratuvarını kurarak bir ilke imza atmakla kalmamış aynı zamanda sahasında sayılı firmalarından biri haline gelmiştir.

REHA, Deneyimli ve Profesyonel personeli ile üstün teknoloji ürünleri başarı ile gerçekleştirmeye devam ederken hızla gelişen Medikal Sağlık sektöründeki ilerlemeleri yakından takip etmektedir. Sektöründeki bilgi ve becerisi ile hasta değerlendirmelerinde sunduğu çözümler konusunda hızlı ve etkin olan REHA, hastalarına göstermiş olduğu ilgi ile taktir toplamaya devam etmektedir. Misyonu Dürüstlük ve Etkin çözüm olan REHA, gelişmelere açık yönüyle her geçen gün vizyonunu daha da genişletmektedir.


Molla Gürani Mah. Turgut Özal Millet Cad. No: 96-B Fındıkzade-Fatih/İstanbul | Telefon: +90 212 621 55 00 | E-mail info@rehaortopedi.com